Niemcy, talar, 1859

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:49:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1859

Niemcy, talar, 1859

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:49:40
Numer:
151373
Opis: Niemcy - Hesja - Landgraf Ferdynand 1848-1866, talar, 1859, Darmstadt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 172, Dav. 714, Thun 202

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 464

— Oferty —

17-01-2018 16:03:14 przez: 055407
1)  330 zł
15-01-2018 23:21:02 przez: 055152
2)  320 zł
15-01-2018 19:47:45 przez: 054839
3)  310 zł
08-01-2018 22:01:30 przez: 054837
4)  300 zł
11-01-2018 21:28:46 przez: 055143
5)  210 zł
09-01-2018 13:51:10 przez: 054921
6)  175 zł
09-01-2018 06:52:57 przez: 054898
7)  165 zł
08-01-2018 20:12:23 przez: 054842
8)  155 zł

« powrót do listy