Rosja, rubel, 1878 СПБ - НФ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1878 СПБ - НФ

Rosja, rubel, 1878 СПБ - НФ

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 22:05:40
145167
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878 СПБ - НФ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Adrianov 1878, Bitkin 92

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 346

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  195 zł
6)  185 zł