Rosja, rubel, 1809 СПБ MK

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1809 СПБ MK

Rosja, rubel, 1809 СПБ MK

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 22:03:00
145159
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1809 СПБ MK, Petersburg
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 74

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 296

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  250 zł