Pomorze, 1/12 talara (dwugrosz), 1681 CS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:49:00
144597
Opis: Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Karol XI 1660-1697, 1/12 talara (dwugrosz), 1681 CS, Szczecin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: jasnozielona patyna
Literatura: AAJ 146a

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 266

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  230 zł
4)  110 zł
5)  85 zł