Polska, 1 złoty, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:37:40
144525
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1925, Londyn
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żółto-zielona patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  60 zł