Polska, 3 x 10 złotych, 1935, 1936, 1937

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:35:00
144609
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 3 x 10 złotych, 1935, 1936, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, patyna
Literatura: Parchimowicz 124b, 124c, 124d

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 264

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  90 zł