Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:34:40
144611
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 114

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł