Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:32:20
144606
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 269

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  125 zł