Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839 MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:30:40
145192
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839 MW, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Berezowski 5 zł, Bitkin 1145, Plage 363

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 309

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  200 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  140 zł
9)  120 zł