Polska, 1 złoty, 1832

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1832

Polska, 1 złoty, 1832

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:29:20
145188
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835, 1 złoty, 1832, Warszawa, mała głowa cara
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1003, Plage 77 (R)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1193

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  55 zł
6)  38 zł
7)  36 zł