Polska, półzłotek, 1766

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półzłotek, 1766

Polska, półzłotek, 1766

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:27:20
145182
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półzłotek, 1766, Warszawa, tarcza herbowa szeroka u dołu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 243

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 622

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  70 zł
13)  65 zł
14)  60 zł
15)  50 zł