Śląsk, brakteat miasta Świdnicy, XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:06:20
144561
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miasta Świdnicy, XV w., Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 914

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł