Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:01:40
144512
Opis: Pomorze Zachodnie - Stargard- miasto, kwartnik, XV w., Krzyż z gwiazdami w kątach / Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.38 g, patyna
Literatura: Kop. 8502 (R3), Dbg-P. 245

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 150

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  42 zł