Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 42 zł
144509
Opis: |
Pomorze Zachodnie - Szczecin- miasto, kwartnik, XV w., Głowa orła w lewo, wokoło S.T.E.T.I.N.M.O. / Gryf kroczący w lewo, pod nim krzyżyk |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
0.30 g, lekko gięty |
Dbg-P. 255, Kop. 8563 (R3) |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 153
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 38 zł
4) 36 zł
min |