Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 20:52:40
145352
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., krzyż prosty i kółka / krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.29 g, gięty
Literatura: Dbg 1347, Gum.CNP typ IV, Str. 23

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  30 zł