Bizancjum, zestaw 3 nummusów
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Bizancjum, zestaw 3 nummusów
Cena wylicytowana: 145 zł
144591
Opis: |
Bizancjum, zestaw 3 nummusów, 2 x Maurycy Tyberiusz, 1 x nierozpoznany X/XI w. |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, razem 3 sztuki |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 189
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 135 zł
4) 130 zł
5) 125 zł
6) 120 zł
7) 85 zł
min |