Cesarstwo Rzymskie, zestaw 4 denarów z II w. ne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 20:45:40
144538
Opis: Cesarstwo Rzymskie, zestaw 4 denarów z II w. ne, Trajan, Antoninus Pius i 2 x Marek Aureliusz
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 257

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł