Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 20:35:20
144500
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Troas - Skepsis, brąz, IV-III w pne, Aw: Proton pegaza skaczącego w lewo; Rw: W kwadracie palma, po jej bokach litery Σ-Κ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 1.31 g, patyna
Literatura: Sear 4134

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 135

1)  44 zł
2)  42 zł