Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty Polskie i zagraniczne, papiery wartościowe, monety polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Watykan (Państwo Kościelne), 2 1/2 Baiocchi, 1796
Watykan (Państwo Kościelne), 2 1/2 Baiocchi, 1796
202049
III+

130 zł

szac. 200 zł

95 wyświetleń

3 zakończona
Węgry, talar, 1742 K-B
Węgry, talar, 1742 K-B
202050
III+/II-

640 zł

szac. 600 zł

207 wyświetleń

6 zakończona
Włochy, 20 lirów, 1928
Włochy, 20 lirów, 1928
134714
10. rocznica zakończenia I wojny światowej
I-

680 zł

szac. 800 zł

190 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
202065
sygnowany wykonawca F. Witkowski, Aw: Święty Jan klęczący...
II-

140 zł

szac. 150 zł

156 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
134779
sygnowany C. RADNITZKY wybity w 1867, Aw: Popiersie Zofii...
I-/II+

1 000 zł

szac. 1 500 zł

136 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
135077
Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis C. K. GALICYJSKIE TOW...
II

1 150 zł

szac. 1 250 zł

143 wyświetleń

2 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912
Aw: Snop zboża i napis w otoku PAMIATKA Z POWSZECHNEJ WYS...
III

start 75 zł

88 wyświetleń

0 zakończona
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
134906
Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, w...
II

410 zł

szac. 400 zł

211 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
202067
Aw: Głowa cara skierowana w prawo, poniżej gałązka i napi...
II

340 zł

szac. 250 zł

228 wyświetleń

9 zakończona
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
202066
III

115 zł

szac. 150 zł

160 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.