pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
202065 Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
sygnowany wykonawca F. Witkowski, Aw: Święty Jan klęczący..., stan: II-

140 zł

szac. 150 zł

141 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
134779 Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
sygnowany C. RADNITZKY wybity w 1867, Aw: Popiersie Zofii..., stan: I-/II+

1 000 zł

szac. 1 500 zł

121 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
135077 Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis C. K. GALICYJSKIE TOW..., stan: II

1 150 zł

szac. 1 250 zł

136 wyświetleń

2 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912 Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
Aw: Snop zboża i napis w otoku PAMIATKA Z POWSZECHNEJ WYS..., stan: III

start 75 zł

67 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
202067 Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
Aw: Głowa cara skierowana w prawo, poniżej gałązka i napi..., stan: II

340 zł

szac. 250 zł

187 wyświetleń

9 zakończona
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
202066 Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku stan: III

115 zł

szac. 150 zł

141 wyświetleń

4 zakończona