pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal chrzcielny z dwiema puncami na rancie, 1986
202065

140 zł

szac. 150 zł

454 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Zofia z hrabiów Branickich, hrabini Potocka
134779
I-/II+

1 000 zł

szac. 1 500 zł

417 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal z 1850 r. autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego
135077

1 150 zł

szac. 1 250 zł

459 wyświetleń

2 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912

start 75 zł

665 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III
202067

340 zł

szac. 250 zł

858 wyświetleń

9 zakończona
Rosja, medal za wspaniale wypełnioną pracę przy mobilizacji 1914 roku
202066

115 zł

szac. 150 zł

562 wyświetleń

4 zakończona