pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
Zdjęcie Numer Opis Cena Ofert Do końca
Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
134906 Polska, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizow
Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, w..., stan: II

410 zł

szac. 400 zł

162 wyświetleń

5 zakończona