Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:19:40
134699
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Silver Certificate, 1 dolar, 1923, seria A43426777E, podpisy Woods i White
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Fr. 238

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1110

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  170 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  75 zł