Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku

Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 22:49:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:49:00
134912
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku, Aw: Snop zboża i napis w otoku PAMIATKA Z POWSZECHNEJ WYSTAWY KRAJOWEJ POZNAŃ 1929, Rw: Postacie Merkurego i robotnika, na dole w odcinku napis CZEŚĆ OBYWATELOWI / POPIERAJĄCEMU / PRZEMYSŁ KRAJOWY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 50 mm
Literatura: Strzałkowski 633

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 674