pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 20:30 ÷ 22:50
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Cesarstwo Rzymskie, denar, 225-227
135035

start 1 200 zł

195 wyświetleń

0 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 232
135036

start 600 zł

253 wyświetleń

0 zakończona
Czechy, denar
Czechy, denar
134901

start 150 zł

153 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, brakteat, ok. 1250-1299
135021

start 120 zł

220 wyświetleń

0 zakończona
Serbia, grosz, 1321-1331
Serbia, grosz, 1321-1331
134717

start 120 zł

120 wyświetleń

0 zakończona
Serbia, grosz, 1331-1355
Serbia, grosz, 1331-1355
134716

start 180 zł

97 wyświetleń

0 zakończona
Szwajcaria, brakteat (Rappen), 1. połowa XVI w.
135020
Herb miasta w tarczy, otoczony linią i kulkami

start 240 zł

152 wyświetleń

0 zakończona
Polska, trojak, 1594
Polska, trojak, 1594
134470
kropki po bokach nominału

start 90 zł

140 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, półtorak, 1685
Niemcy, półtorak, 1685
134581
przypisywany wcześniej mennicy królewieckiej

start 300 zł

244 wyświetleń

0 zakończona
Polska, niesygnowany medal pamiątkowy - Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu w 1929 roku
134912

start 75 zł

667 wyświetleń

0 zakończona