Zakończenie: 02-06-2016 20:30 ÷ 22:45
Polska, medal BRACIOM RUSINOM
125949
medal autorstwa Ernesta Paulina Tasseta z 1874 r. wybity ... | II |
400 zł szac. 400 zł 837 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal wybity z okazji 10 rocznicy utworzenia Czechosłowacji, 1928
126117
"Jsem ražen z českeho kovu", na rewersie punca pod tarczą... | II+ |
155 zł szac. 100 zł 440 wyświetleń |
4 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej wydany nakładem Towarzys..
125976
Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej wydany ... |
160 zł szac. 250 zł 1214 wyświetleń |
3 | zakończona | ||
wydawnictwa zagraniczne, Jusupow - ''Monety Rossijskoj Imperii tom I 1699 - 1725, tom II 1725 -1801''Б. С. Юсупов -
125975
| I |
370 zł szac. 400 zł 354 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, talar, 1780 B
126086
| III |
350 zł szac. 250 zł 691 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Węgry, zestaw denarów z XVI i XVII w.
126103
| III |
80 zł szac. 100 zł 202 wyświetleń |
2 | zakończona | |
126102
| III |
80 zł szac. 100 zł 199 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Węgry, zestaw denarów, 1583, 1583, 1585, 1586, 1590 (2x)
126101
Rudolf II: 1583, 1583, 1585, 1586, 1590 (2x); Władysław: ... | III |
85 zł szac. 100 zł 406 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Węgry, zestaw denarów, 1567, 1571, 1576, 1577 (2x), 1578
126100
| III |
90 zł szac. 100 zł 919 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, zestaw denarów, 1528, 1551, 1552, 1554, 1559, 1561
126099
| III |
155 zł szac. 100 zł 493 wyświetleń |
5 | zakończona |