wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej wydany nakładem Towarzys..

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:40:43
125976
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej wydany nakładem Towarzystwa Numizmatycznego, w drukarni “Czasu”, Kraków 1914, 296 stron, 80 tablic i 190 ilustracji w tekście, egzemplarz z księgozbioru dr. Bolesława Demela z własnoręcznymi notatkami właściciela, twarda oprawa w płótno z marmurkiem, na nieco uszkodzonym grzbiecie tłoczony złotymi literami napis Gumowski Numizmatyka POLSKA
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1215

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł