Niemcy, coseldukat (odbitka w srebrze), bez daty

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:28:27
126115
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1694-1733, coseldukat (odbitka w srebrze), bez daty, Aw: Kogut i kura, w otoku UMSONST, Rw: Kupidyn wsparty na łuku, stojący na postumencie, wokoło napis WENN DU NICHT TREU SEIN WILLST
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 21,5 mm, srebro 3.21 g, ciemna patyna
Literatura: Slg. Merseburger 1586, Fieweger 112

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1337

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  560 zł
4)  450 zł
5)  240 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  65 zł