Czechosłowacja, medal wybity z okazji 10 rocznicy utworzenia Czechosłowacji, 1928

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:41:06
126117
Opis: Czechosłowacja, medal wybity z okazji 10 rocznicy utworzenia Czechosłowacji, 1928, Krzemnica, "Jsem ražen z českeho kovu", na rewersie punca pod tarczą herbową
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "987" 20.14 g

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 440

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł
4)  60 zł