Węgry, zestaw denarów z XVI i XVII w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:39:34
126103
Opis: Węgry, zestaw denarów z XVI i XVII w.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: słabo czytelne daty, razem 7 sztuk

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 202

1)  80 zł
2)  75 zł