Polska, medal BRACIOM RUSINOM

Polska, medal BRACIOM RUSINOM

Polska, medal BRACIOM RUSINOM

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:41:29
125949
Opis: Polska - XIX wiek, medal BRACIOM RUSINOM, medal autorstwa Ernesta Paulina Tasseta z 1874 r. wybity dla upamiętnienia Rusinów zamordowanych przez carat; Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska ułożona na mogile z krzyżem i koroną cierniową, napis wokoło; Rw: Otwarta księga z napisem MARTYROLOGIA POLSKA / WŁOŚCIANIE i nazwiskami kilkunastu osób, wokoło WOJEWÓDZTWA PODLASKIE I LUBELSKIE / POLUBICZE - DRELÓW - PRATULIN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 64 mm, 101.11 g, ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 6101

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 838

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  300 zł
4)  280 zł