Polska, medal BRACIOM RUSINOM
Zakończenie: 02-06-2016 22:41:29
Polska, medal BRACIOM RUSINOM
125949
Opis: | Polska - XIX wiek, medal BRACIOM RUSINOM, medal autorstwa Ernesta Paulina Tasseta z 1874 r. wybity dla upamiętnienia Rusinów zamordowanych przez carat; Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska ułożona na mogile z krzyżem i koroną cierniową, napis wokoło; Rw: Otwarta księga z napisem MARTYROLOGIA POLSKA / WŁOŚCIANIE i nazwiskami kilkunastu osób, wokoło WOJEWÓDZTWA PODLASKIE I LUBELSKIE / POLUBICZE - DRELÓW - PRATULIN |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 64 mm, 101.11 g, ciemna patyna |
Literatura: | H-Cz. 6101 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 838