Zakończenie: 09-10-2014 20:30 ÷ 22:01
Austria, medal sojuszu Austrii i Prus w I Wojnie Światowej, 1914
85100
Aw: Popiersia cesarzy skierowane ku sobie i napis KAISER ... | II- |
165 zł szac. 150 zł 468 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, medal upamiętniający wizytę Franciszka I i Marii Teresy w kopalniach na Wę..
85097
medal upamiętniający wizytę Franciszka I i Marii Teresy w... | II- |
240 zł szac. 300 zł 402 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal Henryk II Pobożny, 1986
85061
seria królewska, wybity w Mennicy Warszawskiej według pro... | I- |
360 zł szac. 500 zł 1021 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Zasłużonym na Polu Chwały LENINO 1943
85062
Aw: Krzyż Virtuti Militari, z orłem w koronie, w tle szta... | III |
180 zł szac. 100 zł 4050 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ X (lat)
85116
| II+ |
40 zł szac. 50 zł 2320 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal POLSKA SWEMV OBROŃCY
85117
za wojnę polsko - bolszewicką, Aw: Napis otoczony wieńcem... | II- |
40 zł szac. 50 zł 315 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Antoni Laubitz biskup sufragant gnieźnieński, medal autorstwa J. Wysockieg..
85060
Antoni Laubitz biskup sufragant gnieźnieński, medal autor... | III |
200 zł szac. 200 zł 672 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal antyspekulacyjny, 1918
85101
Aw: Napis PASKARZOM HYENOM LUDZKOŚCI / W CZASIE WOJNY ŚWI... | III+ |
170 zł szac. 150 zł 513 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal "Ogłoszenie Niepodległości Polski", 1916
85107
sygnowany W.S. Wiśniewski, Aw: Napis w czterech wierszach... | III+ |
130 zł szac. 80 zł 371 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Karol Karpiński - XIX wieczna kopia medalu z Huty w Białogonie, 1819
85093
autorstwa Karola Berenda 1819, Aw: Popiersie w lewo i nap... | III |
— start 60 zł 568 wyświetleń |
0 | zakończona |