Polska, medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z okazji 200-lecia ..

Cena wylicytowana: 4 100 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:42:30
109052
Opis: Polska - do XVIII wieku - Jan II Kazimierz 1649-1668, medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z okazji 200-lecia przyłączenia Prus Królewskich do Polski, Aw: Orzeł ziem pruskich na tle panoramy Prus, wyżej napis PRUSSIA, u góry orzeł w koronie, w otoku napis, Rw: Pod herbem Gdańska poziomy napis GEDANI...
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 54,5 mm, srebro 45.14 g, ciemna patyna, nieduże uszkodzenia na rancie, ślad po zawieszce
Literatura: Racz.136, H-Cz.2043,

Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1765

1)  4 100 zł
2)  4 000 zł
3)  3 700 zł
4)  3 500 zł