Austria, medal sojuszu Austrii i Prus w I Wojnie Światowej, 1914

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:50:00
85100
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal sojuszu Austrii i Prus w I Wojnie Światowej, 1914, Aw: Popiersia cesarzy skierowane ku sobie i napis KAISER FRANZ JOSEPH I KAISER WILHELM II, Rw: Tarcza ozdobiona u góry uzbrojeniem wojennym, w tarczy napis IN TREUE VEREINT SCHLAGEN..., po bokach napis WELTKIREG IM JAHRE 1914
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro "990" 35 mm, 17.95 g, patyna

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 468

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  90 zł