Polska, Antoni Laubitz biskup sufragant gnieźnieński, medal autorstwa J. Wysockieg..

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:45:30
85060
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Antoni Laubitz biskup sufragant gnieźnieński, medal autorstwa J. Wysockiego 1935 r., Aw: Popiersie w lewo i napis ANT LAUBITZ EP IASSENSIS COMES ROM, Rw: Sarkofag z postacią biskupa, napis w otoku i na dole - medal wybity w uznaniu zasług Laubitza w badaniu przeszłości i konserwacji Bazyliki Gnieźnieńskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, patyna
Literatura: Strzałkowski 779 (R)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 670

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  145 zł