Polska, Medal Henryk II Pobożny, 1986

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:47:30
85061
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Medal Henryk II Pobożny, 1986, seria królewska, wybity w Mennicy Warszawskiej według projektu W. Korskiego., wydane nakładem PTAiN, Aw: Św. Jadwiga i Henryk Pobożny, Rw: 745 rocznica bitwy pod Legnicą 1241-1986
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srerbo "925" 136.60 g
Literatura: Paszkowycz 115/86

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1017

1)  360 zł
2)  350 zł