Polska, medal "Ogłoszenie Niepodległości Polski", 1916

Polska, medal

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:44:30
85107
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal "Ogłoszenie Niepodległości Polski", 1916, sygnowany W.S. Wiśniewski, Aw: Napis w czterech wierszach: NA PAMIĄTKĘ OGŁOSZENIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI 5 LISTOP. 1916. Poniżej wianek z rozwianą wstęgą, Rw: Miecz w płonącym ognisku, w tle Orzeł z koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 32 mm, 13.19 g
Literatura: Strzałkowski 350 (R)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 370

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  48 zł