Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
663 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 269, Fr.114(43)
500 zł
490 zł
664 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272, bardzo dobry stanzachowania
390 zł
640 zł
665 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272
200 zł
160 zł
666 Powstanie Listopadowe 1830-1831
160 zł
667 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 273, dobry stan zachowania
100 zł
110 zł
668 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273
50 zł
669 Powstanie Listopadowe 1830-1831
jednostronna odbitka awersu próbnej wersji tarczy herbowej Królestwa Polskiego, która z niewielkimi modyfikacjamiposłużyła do produkcji dwuzłotówki 1831, srebro, ładn..
100 zł
300 zł
670 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 279, dobry stan zachowania
180 zł
150 zł
671 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 279, dobry stan zachowania
160 zł
672 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282
50 zł
65 zł
673 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloruwiśniowego. Na wierzchu wytłoczony orzeł w złotej koronie, ..
II-/III
2 900 zł