Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
1436 F. Berger- Die mittelalterlichen Brakteaten im Kestner- Museum Hannover, 357 str., 2749 brakteatów opisanych i większościilustrowanych, bogaty materiał porównawczy, H..
150 zł
1437 E. Boudeau- Monnaies francaises provinciales, 313 str., ilustracje, reprint Maastricht 1970, twarda oprawa
140 zł
1438 B.F. Brekke- The Copper Coinage of Imperial Russia 1700-1917, 296 str., ilustracje w tekście. Malmö 1977, twarda oprawa
160 zł
1439 W. Bremser, R. Rupprecht- Römische Münzen und ihre Preise, tomy I i II, 357 str., Grünstadt 1988-89, twarda oprawa
240 zł
1440 J.S. Davenport- European Crowns 1484-1600, 330 str., ilustracje, Frankfurt/M 1977, twarda oprawa
90 zł
76 zł
1441 J.S. Davenport- German Secular Talers 1600-1700, 588 str., ilustracje, Frankfurt/M 1976, twarda oprawa
120 zł
120 zł
1442 J.S. Davenport- German Church and City Talers 1600-1700, 349 str., ilustracje, Galesburg 1967, twarda oprawa
90 zł
72 zł
1443 J.S. Davenport- European Crowns 1700-1800, 334 str., ilustracje w tekście, Galesburg 1971, twarda oprawa
120 zł
105 zł
1444 J.S. Davenport- European Crowns and Talers since 1800, 423 str., ilustracje, London 1964, twarda oprawa
60 zł
1445 Dittrich- Antike Münzen aus Olbia und Pantikapeum, 173 str., 115 fotografii, Praga 1959, twarda oprawa
100 zł
1446 L. Forrer- Biographical Dictionary of Medallists, 8 tomów, około 5223 str., ilustracje w tekście, przedruk wydania londyńskiego z lat 1900-1930. Słownik medalierów i ..
2 200 zł
1447 G. Förschner- Deutsche Münzen. Aachen bis Augsburg, 281 str. ilustracje w tekście, Frankfurt/M 1984, twarda oprawa
140 zł
1448 H. Gaube- Arabosasanische Numismatik, 171 str., 17 tabl., Braunschweig 1973, twarda oprawa
100 zł
1449 M. Gumowski- Monety polskie, 176 str., 32 tabl., Warszawa 1924, twarda oprawa
40 zł
32 zł
1450 M. Gumowski- Medale polskie, 231 str., 34 tabl., Warszawa 1925, twarda oprawa
40 zł
220 zł
1451 W.R.O. Hahn- Typenkatalog der Münzen der bayerischen Herzöge und Kurfürsten 1506-1805, 79 str. 31 tabl. Braunschweig1971, twarda oprawa
75 zł
1452 L. Huszar- Münzkatalog Ungarn von 1.000 bis heute, 365 str., ilustracje, Budapest 1979, twarda oprawa podniszczona
80 zł
72 zł
1453 B. Kluge- Die Salier- Deutsche Münzgeschichte, 302 str., 527 monet ilustrowanych, Sigmaringen 1991, twarda oprawa
180 zł
150 zł
1454 P. Menzel- Deutsche Notmünzen und sonstige Geldsatzmarken 1873-1932, 648 str., ilustr., Berlin 1982, twarda oprawa
60 zł
1454a J.R. de Mey- Le monnayage de cuivre d’Allemagne, 174 str., ilustracje i wycena, Bruxelles 1986, oprawa kartonowa
70 zł
56 zł