Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
641 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
50 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 10, Fr.l09(38)
2 200 zł
3 000 zł
642 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
25 złotych 1819, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 14, Fr. 106(35)
900 zł
643 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 26, Dav.248, ładny stan zachowania
1 200 zł
1 500 zł
644 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
10 złotych 1824, Warszawa, j.w., Plage 27, Dav.248
1 000 zł
1 050 zł
645 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 32
110 zł
646 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, j.w., Plage 34
80 zł
647 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, j.w., Plage 37
110 zł
648 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
100 zł
649 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
100 zł
650 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
80 zł
651 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
5 złotych 1830 FH, Warszawa, j.w., Plage 38, ładny stan zachowania
130 zł
190 zł
652 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
5 złotych 1830 KG, Warszawa, j.w., Plage 39
100 zł
653 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
5 złotych 1833, Warszawa, j.w., Plage 42
100 zł
80 zł
654 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 73
50 zł
55 zł
655 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, j.w., Plage 77
50 zł
40 zł
656 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
50 zł
40 zł
657 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
1 złoty 1834, Warszawa, j.w., Plage 80, ładna patyna
60 zł
75 zł
658 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 106
20 zł
16 zł
659 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
zestaw: 10 groszy 1840, 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Plage 143, razem 2 sztuki
I/II+
30 zł
660 Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855
zestaw: 5 groszy 1827 IB, 3 grosze 1840, Warszawa, Plage 124, Plage 192, razem 2 sztuki
35 zł
28 zł