Aukcja 9 / 671
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 279, dobry stan zachowania
671 |
Opis: |
Powstanie Listopadowe 1830-1831. 10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 279, dobry stan zachowania |
Stan: |
II+, Choice Extremely Fine |
Cena szacunkowa: |
160 zł |
Cena wywoławcza: |
128 zł |
Cena wylicytowana: |
Ilość odsłon: 996