Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
888 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel koronacyjny 1896, Petersburg, Aw: Głowa w lewo i napis, Rw: Insygnia koronacyjne w wieńcu |
I- UNC- |
140 zł 110 zł
889 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy (Kreml) 1898, Petersburg, Aw: Głowa Aleksandra II w lewo i napisy, Rw: Widok pomnika nadziedzińcu Kremla i napisy |
700 zł 980 zł
890 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1906, Petersburg, rzadki |
II+ EF+ |
200 zł 380 zł
891 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1907, Petersburg |
II- EF- |
60 zł 60 zł
892 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1911, Petersburg |
II- EF- |
60 zł 48 zł
893 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pamiątkowy 1912 (Borodino), Petersburg, Aw: Orzeł carski na tle globu, wokół tarcze herbowe i napis,Rw: Napis poziomy, gabinetowy stan zachowania |
I UNC |
500 zł 500 zł
894 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912, Petersburg |
30 zł 45 zł
895 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1915, Petersburg |
160 zł 130 zł
896 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1895, Petersburg |
50 zł |
897 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1896, Petersburg |
20 zł 16 zł
898 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 15 kopiejek 1917, Petersburg, bardzo rzadki rocznik |
I UNC |
60 zł 75 zł