Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
881 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Insygnia carskie na poduszce w wieńcu |
I- UNC- |
120 zł 96 zł
882 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1891, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, poniżej nominał i napis |
II+ EF+ |
150 zł |
883 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1892, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 300 zł
884 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 50 kopiejek 1888, Petersburg, wybito 2 007 sztuk, rzadkie |
75 zł 100 zł
885 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 50 kopiejek 1893, Petersburg, wybito 4 008 sztuk, rzadkie |
II+ EF+ |
100 zł 160 zł
886 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 50 kopiejek 1894, Petersburg |
60 zł 48 zł
887 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 25 kopiejek 1894, Petersburg |
II+ EF+ |
75 zł 95 zł