Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MONETY OBCE  ROSJA  Aleksander III 1881-1894
881 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Insygnia carskie na poduszce w wieńcu
120 zł
96 zł
rubel 1891, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, poniżej nominał i napis rubel 1891, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, poniżej nominał i napis
882 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1891, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, poniżej nominał i napis
150 zł
rubel 1892, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania rubel 1892, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania
883 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania
250 zł
300 zł
50 kopiejek 1888, Petersburg, wybito 2 007 sztuk, rzadkie 50 kopiejek 1888, Petersburg, wybito 2 007 sztuk, rzadkie
884 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
50 kopiejek 1888, Petersburg, wybito 2 007 sztuk, rzadkie
75 zł
100 zł
50 kopiejek 1893, Petersburg, wybito 4 008 sztuk, rzadkie 50 kopiejek 1893, Petersburg, wybito 4 008 sztuk, rzadkie
885 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
50 kopiejek 1893, Petersburg, wybito 4 008 sztuk, rzadkie
100 zł
160 zł
50 kopiejek 1894, Petersburg 50 kopiejek 1894, Petersburg
886 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
50 kopiejek 1894, Petersburg
60 zł
48 zł
25 kopiejek 1894, Petersburg 25 kopiejek 1894, Petersburg
887 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1894, Petersburg
75 zł
95 zł