Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  LITERATURA
918 Robert Bali Nachf. Berlin- Auktion von Münzen aller Zeiten und darunter Dubletten des Staatliche MünzkabinettsBerlin, 5.XII.1932, 74 str., 32 tablice, oprawa półskórek
140 zł
919 W. Bremser, R. Rupprecht- Römische Münzen und Ihre Preise, tomy I i II, 360 str., zestawienie cen monetantycznych na aukcjach zagranicznych i w ofertach sklepowych, G..
180 zł
920 H. Cohen- Déscription Historiques des monnaies frappés sous I empire Romaine communement appelées médaillesimpériales. 8 tomów, razem 4069 str., ilustracje w tekście,..
650 zł
921 H.A. Dietiker- Böhmen- Katalog der Habsburger Münzen 1526 bis 1887, 412 str., ilustracje w tekście, Monachium1979, twarda oprawa z obwolutą
90 zł
72 zł
922 Emporium Hamburg- Aukcja 23, 16-17. XII.1991, 436 str., lista wynikowa, katalog zawiera bardzo ciekawy zbiórmonet polskich będący własnością zmarłego w 1972 r. Ericha..
60 zł
923 M. Gumowski- Podręcznik numizmatyki polskiej, 296 str., 80 tablic, Kraków 1914, ładny egzemplarz podstawowegodzieła obejmującego całość numizmatyki polskiej, twarda o..
180 zł
280 zł
924 M. Gumowski- j.w., egzemplarz bez tablic, twarda oprawa
80 zł
925 M. Gumowski- Mennica wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, twarda oprawa
80 zł
100 zł
926 M. Gumowski- Dzieje mennicy krakowskiej, 128 str., 18 tablic, odbitka kserograficzna, Poznań 1927, oprawa
20 zł
16 zł
927 M. Gumowski- Corpus Nummorum Poloniae. Monety X i XI w., 233 str., 41 tablic, Kraków 1939, twarda oprawa
60 zł
48 zł
928 M. Gumowski- j.w.,
60 zł
48 zł
929 M. Gumowski- Mennica bydgoska, 291 str., ilustracje w tekście, Toruń 1955, twarda oprawa
80 zł
100 zł
930 C. Humphris- Pisanello to Soldani Commemorative Medallions 1446-1710, 128 str., oferta sprzedaży 130 medali,wszystkie doskonale ilustrowane, oprawa broszurowa
25 zł
931 N. Jaschke, F.P. Maerker- Schlesische Münzen und Medaillen, 227 str., 40 stron ilustracji, Ihringen 1985, twardaoprawa
90 zł
72 zł
932 Mikocki- Catalogue d’une grande et trés belle Collection de Monnaies et Medailles Polonaises... rédigé par LeonMikocki- 188 str., 4 tablice, Wiedeń 1850, stemple włas..
150 zł
120 zł
933 E. Mrowiński- Monety Księstwa Kurlandii i Semigalli, 107 str., ilustracje w tekście, cennik, Warszawa 1989, twardaoprawa
20 zł
35 zł
934 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych ..., 376 str., 36 tablic (fotokopie), Warszawa 1847,oprawa współczesna- półskórek
250 zł
200 zł
935 K. Stronczyński- Dawne monety polskie dynastyi Piastów i Jagiellonów- 3 tomy w jednej oprawie, 734 str.,46 tablic, Piotrków 1883-1885, III tom po konserwacji, oprawa ..
500 zł
936 W. Trojanowski- Rodowód godła herbowego Warszawy, 76+111 str., ilustracje w tekście, Warszawa 1919, twardaoprawa
30 zł
24 zł
937 St. Walewski- Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, 224 str., 19 tablic, Kraków 1884, twarda oprawa
90 zł