Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  POLSKA
trojak 1528, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, głowa w lewo i napis, Kop.Ib -rr-, Gum.493,.. trojak 1528, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, głowa w lewo i napis, Kop.Ib -rr-, Gum.493,..
320 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1528, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł, głowa w lewo i napis, Kop.Ib -rr-, Gum.493, T.50
200 zł
370 zł
321 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1530, Toruń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis, Kop.I.3 -rr-, Gum.534, T.18, drobne uszkodzenia w tle
150 zł
160 zł
322 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1534, Toruń, j.w., Kop.I.5 -rr-, Gum.530, T.18, ślady złoceń i ślad po uchu
150 zł
150 zł
trojak 1539, Gdańsk, j.w., Kop.II.3 -rr-, Gum.572 trojak 1539, Gdańsk, j.w., Kop.II.3 -rr-, Gum.572
323 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, j.w., Kop.II.3 -rr-, Gum.572
100 zł
200 zł
trojak 1539, Elbląg, Aw: Napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.5 -rr-, Gum.586 trojak 1539, Elbląg, Aw: Napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.5 -rr-, Gum.586
324 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Elbląg, Aw: Napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.5 -rr-, Gum.586
120 zł
190 zł
grosz 1506, Głogów, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.3 -r- grosz 1506, Głogów, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.3 -r-
325 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.3 -r-
100 zł
105 zł
326 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1526, Kraków, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.I.1b -r-, Gum.481
40 zł
60 zł
327 Zygmunt I Stary 1506-1548
zestaw groszy- 1528 i 1547 (2 sztuki), Kraków, Kop.I.3a, Kop.I.7
60 zł
328 Zygmunt I Stary 1506-1548
zestaw groszy- 1530, 1534 (2 sztuki), Toruń, Kop.I.3, Kop.II.5
50 zł
40 zł
329 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1533, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.2, Gum.582
40 zł
36 zł
grosz 1535, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1a -r-, Gum.514, T.7 grosz 1535, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1a -r-, Gum.514, T.7
330 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1a -r-, Gum.514, T.7
100 zł
80 zł
331 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Wilno, j.w. ale pod Pogonią litera M, Kop.I.1b -rr-, Gum.515 R, T.7, rzadko spotykana w handluodmiana
120 zł
96 zł
332 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.4, Gum.582
40 zł
40 zł
333 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, odmiana- kolumny w tarczy, Kop.I.2a -rr-, Gum.516,T.7, rzadko spotykana w handlu odmiana
140 zł
155 zł
grosz 1536, Wilno, j.w., pod Pogonią litera F, Kop.I.2d -r-, Gum.517, T.7 grosz 1536, Wilno, j.w., pod Pogonią litera F, Kop.I.2d -r-, Gum.517, T.7
334 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, j.w., pod Pogonią litera F, Kop.I.2d -r-, Gum.517, T.7
100 zł
105 zł
grosz 1536, Wilno, j.w., pod Pogonią litera I, Kop.I.2f -r-, Gum.517, T.7, rzadko spotykany w tym .. grosz 1536, Wilno, j.w., pod Pogonią litera I, Kop.I.2f -r-, Gum.517, T.7, rzadko spotykany w tym ..
335 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, j.w., pod Pogonią litera I, Kop.I.2f -r-, Gum.517, T.7, rzadko spotykany w tym staniezachowania
120 zł
210 zł
336 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1539, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.6b -r-, Gum.583
40 zł
55 zł
337 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.II.4a, Gum.566
50 zł
338 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.I.5a -rr-, Gum.485 R, rzadki w tym staniezachowania
60 zł
60 zł
339 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1547, Kraków, j.w., Kop.I.7, Gum 491, nieznana w literaturze data z odwróconą czwórką
50 zł