Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  PLAKIETY
plakieta lana z wizerunkiem Tadeusza Kościuszki, nie sygnowana, b.d. brąz 122 x 68 mm, na zawieszce
732 plakieta lana z wizerunkiem Tadeusza Kościuszki, nie sygnowana, b.d. brąz 122 x 68 mm, na zawieszce I-
120 zł
96 zł
733 plakieta sygnowana J.A. (Aumiller) wybita w 1926 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem FryderykaChopina, Strzał.6, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko I
80 zł
734 plakieta nie sygnowana proj. Aumillera wybita w 1926 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem WładysławaReymonta, Strzał.8, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko I
60 zł
48 zł
735 plakieta nie sygnowana proj. Stefana Koźbielewskiego, wybita w 1926 r. z widokiem Katedry Wawelskiej,Strzał.18, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko I
60 zł
60 zł
736 dwustronna plakieta sygnowana J. Aumiller, wybita w 1927 r. w Mennicy Warszawskiej na zlecenieTowarzystwa Polsko-Bułgarskiego, Aw: Półpostać króla Władysława Warneńcz.. I
100 zł
80 zł
737 plakieta j.w., sam awers, Strzał.22, brąz 90 x 60 mm I
80 zł
738 plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1928 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem JózefaHoene-Wrońskiego, Strzał.-, srebro puncowane 90 x 60 mm, unikat II
180 zł
280 zł
739 plakieta sygnowana J. AUMILLER, wybita w 1939 r. w Mennicy Warszawskiej z popiersiem IgnacegoMościckiego, Strzał.61, brąz 90 x 60 mm, oryginalne pudełko, rzadko wystę.. I
100 zł
80 zł
740 krzyż kawalerski Orderu Polonia Restituta 1918 II+
150 zł
120 zł
741 Krzyż Niepodległości, miniaturka i legitymacja- nadany Stanisławowi Oskrobie, nie spotykany w handlukomplet : krzyż, miniaturka i legitymacja do tego ładne pudełko, c.. I
200 zł
742 złoty Krzyż Zasługi z mieczami z lat 1941-1945, wykonany we Włoszech, nie spotykany w handlu oryginał I
500 zł