Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
548 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1834, Petersburg, 11 piór w ogonie Orła, Plage 347, Bitkin 1104, drobne rysy w tle, rzadszy rocznik |
III VF |
300 zł 460 zł
549 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1835, Warszawa, Plage 348, Bitkin 1139, patyna |
400 zł 480 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage, 356, Bitkin 1143, piękny blask menniczy |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 000 zł
551 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 365, Bitkin 1146, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 480 zł
552 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, 7 piór w ogonie Orła, Plage 369, Bitkin 1150, patyna |
500 zł 400 zł
553 | Monety zaboru rosyjskiego połtina 1847, Warszawa, Plage 450, Bitkin 439, patyna |
400 zł 620 zł
554 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna |
500 zł 2 000 zł
555 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, wizerunek świętego Jerzego większy, Plage 408, Bitkin 1169 R 2, idealny, gabinetowy stan zachowania, patyna |
I UNC |
5 000 zł 7 000 zł
556 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 zloty 1839, Petersburg, Plage 413, Bitkin 1120, wybite pękniętym stemplem, ładnie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 1 900 zł
557 | Monety zaboru rosyjskiego 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1192, bardzo ładne |
I- UNC- |
150 zł 280 zł
558 | Monety zaboru rosyjskiego 1 grosz 1838 Warszawa, święty Jerzy bez płaszcza, Plage 250, Bitkin 1222, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
300 zł 4 400 zł
559 | Monety zaboru rosyjskiego 3 kopiejki 1853, Warszawa, Plage 468, Bitkin 858 R, rzadkie i ładnie zachowane |
II-/III+ EF-/VF+ |
500 zł 1 450 zł
560 | Monety zaboru rosyjskiego dienieżka 1861, Warszawa, Plage 527, Bitkin 492 |
150 zł 220 zł
561 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego 10 fenigów 1917/F, Stuttgart, Parchimowicz 6 a, wybite mocno niecentrycznie |
II- EF- |
125 zł 260 zł
562 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego 1 fenig 1918/F, Stuttgart, Parchimowicz 4 b, wybity niecentrycznie |
I- UNC- |
125 zł 240 zł
563 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120 c, ładne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 660 zł
564 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Jan III Sobieski, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS63, Parchimowicz 121, piękne |
I UNC |
750 zł 1 250 zł
565 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękny egzemplarz z głęboką patyną |
I UNC |
1 500 zł | |
566 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
750 zł 2 400 zł
567 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, idealny, wyszukany egzemplarz |
I UNC |
500 zł 1 500 zł