Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA  Wolne Miasto Kraków
533 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, ładnie zachowana, delikatna patyna
750 zł
1 100 zł
534 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładny egzemplarz, delikatna patyna
600 zł
1 000 zł
535 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, niewielkie uszkodzenie rantu, patyna
300 zł
460 zł
536 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładne
750 zł
1 400 zł
537 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, patyna
500 zł
800 zł