Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  LITERATURA
1228 M. Gumowski, Medale Polskie, Warszawa 1925 r, pięknie oprawiona w płótno ze złoceniami, wyśmienicie zachowana książka z biblioteki Józefa F. Sawickiego I-
300 zł
560 zł
1229 M. Gumowski, Monety Polskie, Warszawa 1924 r, pięknie oprawiona w półskórek z marmurkiem, bardzo ładnie zachowana książka z biblioteki Stanisława Herstala I-
500 zł
960 zł
1230 M. Gumowski, Pisma różne, w dwu tomach, osobno oprawionych w płótno i marmurek z ładnymi szyldzikami, z księgozbioru Stanisława Herstala II
500 zł
520 zł
1231 M. Gumowski, Podręcznik Numizmatyki Polskiej, Kraków 1914 r, ładna płócienna oprawa, książka z biblioteki Józefa F. Sawickiego II
750 zł
1 550 zł
1232 Ch. Plage, Monnaies frappées pour le royaume de pologne en 1815 a 1864 et Monnaies frappées a Cracovie en 1835, Kraków 1902, dobra oprawa kartonowa z płótnem, klasycz.. II+
750 zł
1 550 zł
1233 A. von Sallet, Berlin 1875 r, Brandenburgische Brakteaten - Jacza von Köpenick, artykuł z zeszytów numizmatycznych w języku niemieckim dotyczący brakteatów Jaksy z Ko.. III+
125 zł
100 zł
1234 K. Stronczyński, Pieniądze piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, Warszawa 1847 r, tekst i tablice w dwu oddzielnych tomach, oba oprawione w półskórek z marm.. II/III
EF/VF
750 zł
1 550 zł
1235 I. Zagórski, Monety dawnej Polski, Warszawa 1845 r, tekst i tablice w dwu osobnych tomach, oba oprawione w płótno i marmurek, książki z bibliotek: Władysława Terlecki.. II+
1 250 zł
2 500 zł
1236 Katalogi aukcyjne, L. Mikocki, Münz- und Medaillen-Sammlung, Wiedeń 1850 r, jeden z pierwszych wyśmienitych zbiorów numizmatów polskich sprzedawanych na aukcjach, 355.. I-
1 000 zł
800 zł
1237 Mathy, Catalog der Polnischen Münzen und Medaillen der Mathy’schen Sammlung, Gdańsk 1858 r, jedna z piewszych aukcji numizmatów polskich z 2756 pozycjami, obok numeró.. II-
1 250 zł
1 400 zł
1238 L. Hamburger, Sammlung polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki, Frankfurt n/Menem 1875 r, katalog aukcyjny sprzedaży kolekcji hr. Henryka Steckiego wraz z .. II+
1 250 zł
1 550 zł
1239 O. Helbing, Auktions-Catalog ... Sammlung polnischer Münzen und Medaillen besonders der Städte Danzig und Thorn, Monachium 1909 r, katalog aukcyjny monet i medali róż.. III+
300 zł
620 zł
1240 A. Reichmann, Auktions-Katalog III enthaltend Sammlung D. Siedler, Halle 1911 r, katalog aukcyjny zbioru D. Siedlera z Gdańska, zawierający monety i medale Gdańska, E.. III
500 zł
1 150 zł
1241 A. Hess, Doubletten des Kaiserlichen Münzcabinets der Eremitage in St. Petersburg, Frankfurt n/Menem 1911 r, katalog aukcyjny dubletów monet i medali różnych krajów z.. II+
500 zł
1 150 zł
1242 F. Schlessinger, Sammlung des Herrn M. Frankiewicz in Posen Polnische Münzen und Medaillen, Berlin 1930 r, katalog aukcyjny kolekcji Frankiewicza, 957 pozycji + 19 t.. II-
750 zł
1 200 zł