Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
188 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1532, Toruń, moneta z aukcji Münzen und Medaillen, Bazylea 1998 r. (zbiór Cahna), T. 18, ładny, bardzo rzadki, patyna
5 000 zł
11 500 zł
189 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1536, Elbląg, T. 2, patyna
500 zł
740 zł
190 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537 Gdańsk, moneta z aukcji Münzen und Medaillen, Bazylea 1998 r. (zbiór Cahna), T. 2, piękny egzemplarz, patyna
2 500 zł
4 600 zł
191 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, patyna
500 zł
620 zł
192 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Elbląg, T. 2, ładna ciemna patyna
750 zł
1 350 zł
193 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540 , Elbląg, T. 2, mimo niewielkiej wada bicia ładnie zachowany egzemplarz, patyna
750 zł
1 250 zł
194 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, T. 2
750 zł
1 300 zł
195 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Elbląg, T. 2, małe niedobicie, patyna
500 zł
840 zł
196 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz bez daty, Głogów, punca kolekcjonerska XS (Ksawery Segno), moneta królewicza Zygmunta jako księcia głogowskiego
600 zł
840 zł
197 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, Fbg 296 moneta królewicza Zygmunta jako księcia głogowskiego, bardzo ładne lustro mennicze, rzadkie w tym typie monety
500 zł
1 100 zł
198 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1532, Toruń, lustro mennicze, patyna
200 zł
220 zł
199 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1534, Toruń, ładny portret króla
200 zł
340 zł
200 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią, Ivanauskas 352:40, T. 7
750 zł
1 750 zł
201 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Elbląg
250 zł
480 zł
202 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, litera A pod Pogonią, odmiana napisów M D LITV / DVCA LIT nienotowana w katalogu Ivanauskasa, T. 7
600 zł
700 zł
203 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Elbląg, minimalnie niedobity, ale ładnie zachowany egzemplarz
400 zł
720 zł
204 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1540, Elbląg, patyna
200 zł
480 zł
205 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1546, Kraków, odmiana z kropką pod koroną i kwiatkiem pod datą, bardzo ładny, duże lustro mennicze
500 zł
900 zł
206 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1547, Kraków, ładne lustro mennicze, delikatna patyna
175 zł
380 zł
207 Zygmunt I Stary 1506-1548
fałszerstwo z epoki grosza 1527, Kraków, miedź 1.73 g, resztki srebrzenia
125 zł
100 zł