Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
228 Zygmunt II August 1545-1572
grosz na stopę polską, 1566, Tykocin, Ivanauskas 566:84, delikatna patyna
400 zł
1 200 zł
229 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1553 Wilno, Ivanauskas 482:75, T. 5, wybity na nieco niecentrycznym krążku, rzadki
500 zł
560 zł
230 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1555 Wilno, Ivanauskas 485:75, nieco rzadszy rocznik
250 zł
240 zł
231 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, na rewersie omyłkowy napis MONETA MANI, Ivanauskas 491:75, rzadki
200 zł
220 zł
232 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1562, Wilno, herb Topór u dołu, Ivanauskas 527:78, Ivanauskas 527:78, T.3, rzadki
250 zł
233 Zygmunt II August 1545-1572
obol 1547, Wilno, Ivanauskas 427:57, H-Cz. 460 R4, T. 80, lekko zgięty, bardzo rzadki, ciemna patyna
3 000 zł
4 200 zł
234 Henryk Walezy 1573-1575-1589
frank 1576/B, Rouen, Duplessy 1131, na awersie rysy w tle, patyna
600 zł
480 zł
235 Henryk Walezy 1573-1575-1589
teston 1575/9, Rennes, Duplessy 1126 A
350 zł
280 zł
236 Henryk Walezy 1573-1575-1589
1/2 franka 1578/G, Poitiers, Duplessy 1131 A, patyna
600 zł
237 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta z kawką na awersie i rewersie wybita w czasie, gdy zarządcą mennicy był W. Tallemann, T. 35, bardzo rzadki
3 000 zł
7 400 zł
238 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta bez kawki wybita w czasie gdy zarządca mennicy był K. Goebl, napis na awersie rozpoczyna się i kończy gwiazdką a głowa Chrystus..
1 250 zł
2 400 zł
239 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta bez kawki wybita w czasie gdy zarządca mennicy był K. Goebl, na awersie napis bez gwiazdek a głowa Chrystusa przerywa obwódkę, T..
1 000 zł
800 zł
240 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, Kaleniecki str. 64-67, H-Cz. 770 R, Fr. 3, T. 25, złoto 3.51 g, lekko zgięty, ale bardzo ładny egzemplarz, patyna
10 000 zł
16 500 zł
241 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1580, Wilno, odmiana z III w okrągłej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 759:121
300 zł
840 zł
242 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Olkusz, rzadszy rocznik
500 zł
1 200 zł
243 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, patyna
300 zł
960 zł
244 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126
250 zł
460 zł
245 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1581, Ryga, Gerbaszewski 2, T. 12, rzadki rocznik, patyna
III/III+
VF/VF+
4 000 zł
4 800 zł
246 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, bardzo ładnie zachowany, patyna
500 zł
2 400 zł
247 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127, wyśmienity egzemplarz, patyna
500 zł
1 900 zł